|
|
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 σετ ανά μήνα |
2 Τόνοι Μεταχειρισμένο ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΦΟΡΤΗΓΟ
![]()
![]()
![]()
![]()
Το ηλεκτρικό περονοφόρο ανυψωτικό HELI 2T είναι μια λύση χειρισμού υλικών υψηλής απόδοσης, μηδενικών εκπομπών, σχεδιασμένη για εσωτερικές και ελαφρές εξωτερικές εφαρμογές. Με χωρητικότητα φορτίου 2 τόνων, συνδυάζει ισχυρή απόδοση με φιλική προς το περιβάλλον λειτουργία, ιδανική για αποθήκες, κέντρα logistics και εργοστάσια.
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας και θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τα μηχανήματά μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ανά πάσα στιγμή.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Μοντέλο | Heli CPCD20 |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2.000 kg (στο κέντρο φόρτωσης 500 mm) |
| Ύψος ανύψωσης | 3.000–5.500 mm (στάνταρ) / 6.000 mm (προαιρετικό ψηλό ιστό) |
| Τύπος ιστού |
Duplex (στάνταρ) / Triplex (προαιρετικό) |
| Επιλογές μπαταρίας | • Μόλυβδος-Οξύ: 48V/630Ah (φόρτιση 8–10h) • Ιόντων λιθίου: 48V/525Ah (2,5h γρήγορη φόρτιση, 2.000+ κύκλοι) |
| Κινητήρας | Κινητήρες κίνησης και ανύψωσης AC (92% ενεργειακή απόδοση) |
| Ταχύτητα ταξιδιού | • Άφορτο: 16 km/h • Φορτωμένο: 12 km/h |
| Δυνατότητα ανάβασης | 15% (φορτωμένο) / 20% (άφορτο) |
| Συνολικό μήκος | 2.350 mm (χωρίς πιρούνια) |
| Ακτίνα στροφής | 2.100 mm |
| Επιλογές ελαστικών | • Μαξιλάρι (στάνταρ) • Πνευματικό (υπαίθριο/τραχύ έδαφος) |
Παραγωγή εταιρείας
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Shanghai, China, και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, γκρέιντερ, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και άλλα.
Είμαστε επαγγελματίες στην πώληση μηχανημάτων. Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να κάνουμε τους πελάτες μας ικανοποιημένους με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
Λόγω της επαγγελματικότητας, μας εμπιστεύονται.
Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
Πιστοποιητικό και Επικοινωνία
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 σετ ανά μήνα |
2 Τόνοι Μεταχειρισμένο ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΦΟΡΤΗΓΟ
![]()
![]()
![]()
![]()
Το ηλεκτρικό περονοφόρο ανυψωτικό HELI 2T είναι μια λύση χειρισμού υλικών υψηλής απόδοσης, μηδενικών εκπομπών, σχεδιασμένη για εσωτερικές και ελαφρές εξωτερικές εφαρμογές. Με χωρητικότητα φορτίου 2 τόνων, συνδυάζει ισχυρή απόδοση με φιλική προς το περιβάλλον λειτουργία, ιδανική για αποθήκες, κέντρα logistics και εργοστάσια.
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας και θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τα μηχανήματά μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ανά πάσα στιγμή.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Μοντέλο | Heli CPCD20 |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 2.000 kg (στο κέντρο φόρτωσης 500 mm) |
| Ύψος ανύψωσης | 3.000–5.500 mm (στάνταρ) / 6.000 mm (προαιρετικό ψηλό ιστό) |
| Τύπος ιστού |
Duplex (στάνταρ) / Triplex (προαιρετικό) |
| Επιλογές μπαταρίας | • Μόλυβδος-Οξύ: 48V/630Ah (φόρτιση 8–10h) • Ιόντων λιθίου: 48V/525Ah (2,5h γρήγορη φόρτιση, 2.000+ κύκλοι) |
| Κινητήρας | Κινητήρες κίνησης και ανύψωσης AC (92% ενεργειακή απόδοση) |
| Ταχύτητα ταξιδιού | • Άφορτο: 16 km/h • Φορτωμένο: 12 km/h |
| Δυνατότητα ανάβασης | 15% (φορτωμένο) / 20% (άφορτο) |
| Συνολικό μήκος | 2.350 mm (χωρίς πιρούνια) |
| Ακτίνα στροφής | 2.100 mm |
| Επιλογές ελαστικών | • Μαξιλάρι (στάνταρ) • Πνευματικό (υπαίθριο/τραχύ έδαφος) |
Παραγωγή εταιρείας
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Shanghai, China, και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, γκρέιντερ, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και άλλα.
Είμαστε επαγγελματίες στην πώληση μηχανημάτων. Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να κάνουμε τους πελάτες μας ικανοποιημένους με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
Λόγω της επαγγελματικότητας, μας εμπιστεύονται.
Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
Πιστοποιητικό και Επικοινωνία
![]()
![]()