|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ΚΙΝΑΙΑ Χρησιμοποιούμενα ανελκυστήρες |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 2000 κιλά |
| Βάρος | 3000 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Συνολικό μέγεθος | 20,68*1,2*2,2 m |
| Λιμένας αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Χρησιμοποιηθέντες ανελκυστήρες με ντίζελ HELI 1,5 τόνων κατασκευασμένοι στην Κίνα
Το ανελκυστήρα Heli 1.5T είναι αξιόπιστο για το χειρισμό υλικών, προσφέροντας δύναμη ανύψωσης 1,5 τόνων σε συνδυασμό με ευέλικτη ελιγμότητα.Ενώ τα διαισθητικά χειριστικά και η ανθεκτική κατασκευή εξασφαλίζουν την αποτελεσματικότητα, και σταθερή απόδοση για καθημερινές εργασίες όπως η στοίβαση, η φόρτωση και η μετακίνηση αγαθών.
Βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και με γραφείο τμήματος στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ΚΙΝΑΙΑ Χρησιμοποιούμενα ανελκυστήρες |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 2000 κιλά |
| Βάρος | 3000 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Συνολικό μέγεθος | 20,68*1,2*2,2 m |
| Λιμένας αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Χρησιμοποιηθέντες ανελκυστήρες με ντίζελ HELI 1,5 τόνων κατασκευασμένοι στην Κίνα
Το ανελκυστήρα Heli 1.5T είναι αξιόπιστο για το χειρισμό υλικών, προσφέροντας δύναμη ανύψωσης 1,5 τόνων σε συνδυασμό με ευέλικτη ελιγμότητα.Ενώ τα διαισθητικά χειριστικά και η ανθεκτική κατασκευή εξασφαλίζουν την αποτελεσματικότητα, και σταθερή απόδοση για καθημερινές εργασίες όπως η στοίβαση, η φόρτωση και η μετακίνηση αγαθών.
Βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και με γραφείο τμήματος στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.