|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
| Βάρος | 3500 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Τόιοτα |
| Συνολικό μέγεθος | 2.713*1.225*2.713m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Αυτό είναι ένα μεταχειρισμένο 3 τόνων Τόιοτα 7F χειροκίνητο ανεφοδιασμένο με ένα κεντρικό κύλινδρο υδραυλικό σύστημα,που επιτρέπει την αποτελεσματική διαδοχική ανύψωση των πιρούνιων και του πύργου για τη βελτιστοποίηση των εργασιών σε στενά ή περιορισμένα σε ύψος χώρα, όπως αποθήκεςΤο ανελκυστήρα είναι βαμμένο σε έντονο πορτοκαλί χρώμα για υψηλή ορατότητα και αντοχή.και το χειροκίνητο κιβώτιο μεταφοράς του εξασφαλίζει αξιόπιστο έλεγχο για εργασίες χειρισμού βαρέων υλικών.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
| Βάρος | 3500 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Τόιοτα |
| Συνολικό μέγεθος | 2.713*1.225*2.713m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Αυτό είναι ένα μεταχειρισμένο 3 τόνων Τόιοτα 7F χειροκίνητο ανεφοδιασμένο με ένα κεντρικό κύλινδρο υδραυλικό σύστημα,που επιτρέπει την αποτελεσματική διαδοχική ανύψωση των πιρούνιων και του πύργου για τη βελτιστοποίηση των εργασιών σε στενά ή περιορισμένα σε ύψος χώρα, όπως αποθήκεςΤο ανελκυστήρα είναι βαμμένο σε έντονο πορτοκαλί χρώμα για υψηλή ορατότητα και αντοχή.και το χειροκίνητο κιβώτιο μεταφοράς του εξασφαλίζει αξιόπιστο έλεγχο για εργασίες χειρισμού βαρέων υλικών.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.