|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ανυψωτικά |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 3500KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Toyota |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 2 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας |
Πρόκειται για ένα μεταχειρισμένο περονοφόρο ανυψωτικό ντίζελ TCM 3 τόνων 3 κυλίνδρων, με λευκό εξωτερικό, βαριά κατασκευή από χάλυβα και αξιόπιστη απόδοση. Είναι ιδανικό για αποθήκευση, logistics και βιομηχανικό χειρισμό υλικών, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση με στιβαρό σχεδιασμό κατάλληλο για απαιτητικά περιβάλλοντα.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής. Πουλάμε μηχανήματα, είμαστε επαγγελματίες.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επειδή είμαστε επαγγελματίες, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ανυψωτικά |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 3500KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Toyota |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 2 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας |
Πρόκειται για ένα μεταχειρισμένο περονοφόρο ανυψωτικό ντίζελ TCM 3 τόνων 3 κυλίνδρων, με λευκό εξωτερικό, βαριά κατασκευή από χάλυβα και αξιόπιστη απόδοση. Είναι ιδανικό για αποθήκευση, logistics και βιομηχανικό χειρισμό υλικών, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση με στιβαρό σχεδιασμό κατάλληλο για απαιτητικά περιβάλλοντα.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής. Πουλάμε μηχανήματα, είμαστε επαγγελματίες.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επειδή είμαστε επαγγελματίες, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.