| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 3500KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας Ντίζελ |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Toyota |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 3 Σταδίων |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
Μεταχειρισμένο περονοφόρο όχημα Toyota 3 Τόνων Ντίζελ, Ζωντανό Πορτοκαλί Φινίρισμα με Ενισχυμένο Ατσάλινο Πλαίσιο Βαρέως Τύπου, Λίγες Ώρες Λειτουργίας και Καλά Συντηρημένο. Ένα Αξιόπιστο Περιουσιακό Στοιχείο για Αποθήκευση σε Υψηλές Αποθήκες, Διαχείριση Μεγάλων Όγκων Υλικών και Αποδοτικότητα Βιομηχανικής Εφοδιαστικής Αλυσίδας.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επειδή είμαστε επαγγελματίες, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 3500KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας Ντίζελ |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Toyota |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 3 Σταδίων |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
Μεταχειρισμένο περονοφόρο όχημα Toyota 3 Τόνων Ντίζελ, Ζωντανό Πορτοκαλί Φινίρισμα με Ενισχυμένο Ατσάλινο Πλαίσιο Βαρέως Τύπου, Λίγες Ώρες Λειτουργίας και Καλά Συντηρημένο. Ένα Αξιόπιστο Περιουσιακό Στοιχείο για Αποθήκευση σε Υψηλές Αποθήκες, Διαχείριση Μεγάλων Όγκων Υλικών και Αποδοτικότητα Βιομηχανικής Εφοδιαστικής Αλυσίδας.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επειδή είμαστε επαγγελματίες, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.