| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ανυψωτικά |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 2500KG |
| Βάρος | 3700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Τύπος Μάρκετινγκ | TCM |
| Συνολικό Μέγεθος | 2.713*1.225*2.713m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ανυψωτικό | 3 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ανυψωτικά |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 2500KG |
| Βάρος | 3700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Τύπος Μάρκετινγκ | TCM |
| Συνολικό Μέγεθος | 2.713*1.225*2.713m |
| Έτος | 2022 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ανυψωτικό | 3 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.