| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 4700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Κινητήρας Diesel |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Mitsubishi |
| Συνολικό Μέγεθος | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2020/2021/2022 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 3 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 4700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Κινητήρας Diesel |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Mitsubishi |
| Συνολικό Μέγεθος | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2020/2021/2022 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 3 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |