| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 5000KG |
| Βάρος | 5800KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας Diesel |
| Τύπος Μάρκετινγκ | TCM |
| Συνολικές Διαστάσεις | 4.7*1.6*2.8m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Μαστός | 2 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 5000KG |
| Βάρος | 5800KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ισχύος | Κινητήρας Diesel |
| Τύπος Μάρκετινγκ | TCM |
| Συνολικές Διαστάσεις | 4.7*1.6*2.8m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Μαστός | 2 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |