| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
Πρόκειται για ένα μεταχειρισμένο περονοφόρο ανυψωτικό Mitsubishi 3,5 τόνων πετρελαίου, με ανθεκτικό σχεδιασμό τριπλού ιστού και κεντρικό κύλινδρο, που εξασφαλίζει ομαλή και σταθερή απόδοση ανύψωσης. Το ζωηρό πράσινο εξωτερικό του προσφέρει εντυπωσιακή οπτική εμφάνιση για βιομηχανικά περιβάλλοντα, καθιστώντας το κατάλληλο για αποθήκες, εργοστάσια ή επιχειρήσεις logistics όπου η αξιοπιστία και η αποδοτικότητα είναι απαραίτητες. Ιδανικό για επιχειρήσεις που αναζητούν μια οικονομικά προσιτή λύση βαρέως τύπου χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ανυψωτικά |
| Ικανότητα Φόρτωσης | 3500KG |
| Βάρος | 4700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ενέργειας | Κινητήρας πετρελαίου |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Mitsubishi |
| Συνολικό Μέγεθος | 2.7*1.3*1.8m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 3 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική αποδοτικότητα |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
Πρόκειται για ένα μεταχειρισμένο περονοφόρο ανυψωτικό Mitsubishi 3,5 τόνων πετρελαίου, με ανθεκτικό σχεδιασμό τριπλού ιστού και κεντρικό κύλινδρο, που εξασφαλίζει ομαλή και σταθερή απόδοση ανύψωσης. Το ζωηρό πράσινο εξωτερικό του προσφέρει εντυπωσιακή οπτική εμφάνιση για βιομηχανικά περιβάλλοντα, καθιστώντας το κατάλληλο για αποθήκες, εργοστάσια ή επιχειρήσεις logistics όπου η αξιοπιστία και η αποδοτικότητα είναι απαραίτητες. Ιδανικό για επιχειρήσεις που αναζητούν μια οικονομικά προσιτή λύση βαρέως τύπου χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ανυψωτικά |
| Ικανότητα Φόρτωσης | 3500KG |
| Βάρος | 4700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 4000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ενέργειας | Κινητήρας πετρελαίου |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Mitsubishi |
| Συνολικό Μέγεθος | 2.7*1.3*1.8m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 3 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική αποδοτικότητα |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς, περονοφόρα ανυψωτικά και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.