| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 7000 κιλά |
| Βάρος | 7800KG |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 6000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | HELI |
| Συνολικό μέγεθος | 3.5*2.1*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota,Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 7000 κιλά |
| Βάρος | 7800KG |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 6000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | HELI |
| Συνολικό μέγεθος | 3.5*2.1*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota,Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.