| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
|---|---|
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 3700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 5000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Κινητήρας Diesel |
| Τύπος Μάρκετινγκ | HELI |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.8*1.2*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 2 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική αποδοτικότητα |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 3000USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα |
|---|---|
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000KG |
| Βάρος | 3700KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 5000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Κινητήρας Diesel |
| Τύπος Μάρκετινγκ | HELI |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.8*1.2*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Ιστός | 2 Στάδια |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική αποδοτικότητα |