| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
Αυτό το TCM 3 τόνων 4m πετρελαιοκίνητο ανεφοδιαστικό φορτηγό, προηγουμένως αναπτύχθηκε σε βαριά φορτηγική εφοδιαστική κόμβους,συνδυάζει έναν αξιόπιστο κινητήρα που τροφοδοτείται από καύσιμο για λειτουργία 24 ώρες το 24 / 7 με ένα ισχυρό ύψος ανύψωσης 4m ιδανικό για πολυεπίπεδη στοίβαση αποθήκηςΟ μοντελοποιημένος σχεδιασμός του εξασφαλίζει γρήγορη, χαμηλού κόστους συντήρηση (30% ταχύτερη από τους μέσους όρους της βιομηχανίας) και η πίσω πρόσβαση με τρεις πόρτες απλοποιεί τους ελέγχους.Ψυχρή αποθήκευση, ή εξωτερική μεταφορά υλικών, παρέχει 90%+ απόδοση ενός νέου μηχανήματος σε οικονομική τιμή, ιδανική για τη μεγιστοποίηση της απόδοσης από τις εργασίες μεγάλου όγκου.
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
|---|---|
| Βάρος | 4700 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Εθνική ιατρική |
| Συνολικό μέγεθος | 2.8*1.2*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | Τρίτο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
Αυτό το TCM 3 τόνων 4m πετρελαιοκίνητο ανεφοδιαστικό φορτηγό, προηγουμένως αναπτύχθηκε σε βαριά φορτηγική εφοδιαστική κόμβους,συνδυάζει έναν αξιόπιστο κινητήρα που τροφοδοτείται από καύσιμο για λειτουργία 24 ώρες το 24 / 7 με ένα ισχυρό ύψος ανύψωσης 4m ιδανικό για πολυεπίπεδη στοίβαση αποθήκηςΟ μοντελοποιημένος σχεδιασμός του εξασφαλίζει γρήγορη, χαμηλού κόστους συντήρηση (30% ταχύτερη από τους μέσους όρους της βιομηχανίας) και η πίσω πρόσβαση με τρεις πόρτες απλοποιεί τους ελέγχους.Ψυχρή αποθήκευση, ή εξωτερική μεταφορά υλικών, παρέχει 90%+ απόδοση ενός νέου μηχανήματος σε οικονομική τιμή, ιδανική για τη μεγιστοποίηση της απόδοσης από τις εργασίες μεγάλου όγκου.
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
|---|---|
| Βάρος | 4700 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Εθνική ιατρική |
| Συνολικό μέγεθος | 2.8*1.2*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | Τρίτο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.