| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Αυτό το μεταχειρισμένο πετρελαιοκίνητο ανελκυστήρα TCM είναι ένα αξιόπιστο εργατικό άλογο σχεδιασμένο για βαριές εργασίες χειρισμού υλικών.διαχειρίζεται αποτελεσματικά τα εμπορεύματα σε παλέτες, εμπορευματοκιβώτια, ή ογκώδη αντικείμενα σε αποθήκες, εργοστάσια, εργοτάξια κατασκευής, ή ναυπηγεία εφοδιαστικής.
Με ισχυρό κινητήρα ντίζελ, παρέχει σταθερές επιδόσεις για μεγάλους κύκλους εργασίας, διατηρώντας την καλή απόδοση καυσίμου.έχει επιθεωρηθεί για να εξασφαλιστεί ότι τα βασικά στοιχεία (συμπεριλαμβανομένου του μηχανισμού ανύψωσης), υδραυλικό σύστημα και κινητήρα) είναι σε καλή κατάσταση λειτουργίας, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση χωρίς να συμβιβάζεται με τη λειτουργικότητα.
Κατάλληλο για επιχειρήσεις που αναζητούν ένα ανθεκτικό φορτηγό με υψηλή ανύψωση για την αύξηση της επιχειρησιακής παραγωγικότητας σε οικονομικά προσιτή τιμή.
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
| Βάρος | 4700 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4500 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Εθνική ιατρική |
| Συνολικό μέγεθος | 2.8*1.2*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Αυτό το μεταχειρισμένο πετρελαιοκίνητο ανελκυστήρα TCM είναι ένα αξιόπιστο εργατικό άλογο σχεδιασμένο για βαριές εργασίες χειρισμού υλικών.διαχειρίζεται αποτελεσματικά τα εμπορεύματα σε παλέτες, εμπορευματοκιβώτια, ή ογκώδη αντικείμενα σε αποθήκες, εργοστάσια, εργοτάξια κατασκευής, ή ναυπηγεία εφοδιαστικής.
Με ισχυρό κινητήρα ντίζελ, παρέχει σταθερές επιδόσεις για μεγάλους κύκλους εργασίας, διατηρώντας την καλή απόδοση καυσίμου.έχει επιθεωρηθεί για να εξασφαλιστεί ότι τα βασικά στοιχεία (συμπεριλαμβανομένου του μηχανισμού ανύψωσης), υδραυλικό σύστημα και κινητήρα) είναι σε καλή κατάσταση λειτουργίας, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική λύση χωρίς να συμβιβάζεται με τη λειτουργικότητα.
Κατάλληλο για επιχειρήσεις που αναζητούν ένα ανθεκτικό φορτηγό με υψηλή ανύψωση για την αύξηση της επιχειρησιακής παραγωγικότητας σε οικονομικά προσιτή τιμή.
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
| Βάρος | 4700 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4500 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Εθνική ιατρική |
| Συνολικό μέγεθος | 2.8*1.2*2.5m |
| Έτος | 2020-2024 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και κάθε είδους αξεσουάρ και πολλά άλλα. Συνεργαζόμαστε με μάρκες όπως Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany και ούτω καθεξής.Είμαστε επαγγελματίες..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.