| MOQ: | μία μονάδα |
| τιμή: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100units/ μία εβδομάδα |
Περονοφόρο ανυψωτικό TCM 3T - Μεταχειρισμένο περονοφόρο ανυψωτικό πετρελαίου TCM 30 3 τόνων
Τα περονοφόρα ανυψωτικά TCM είναι εξοπλισμένα με έναν ισχυρό πετρελαιοκινητήρα (π.χ., Isuzu ή Nissan) για σταθερή απόδοση υψηλής ροπής, σε συνδυασμό με ένα αποδοτικό σύστημα ψύξης. Βασικά χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν:
Τα τυπικά χαρακτηριστικά ασφαλείας περιλαμβάνουν φρένα, φρένο στάθμευσης, φώτα ένδειξης, κόρνα, βομβητή όπισθεν, φώτα φλας πορείας, προβολείς, πείρους τοποθέτησης πιρουνιών, καθρέφτες οπισθοπορείας και προστατευτικό οροφής.
Διαθέσιμες προαιρετικές αναβαθμίσεις: ζώνες ασφαλείας, πυροσβεστήρες επί του σκάφους, ραντάρ όπισθεν, μπλε φώτα προειδοποίησης LED και περιοριστές ταχύτητας για περαιτέρω ενίσχυση της ασφάλειας. Για εξειδικευμένες ανάγκες, διατίθενται επίσης συστήματα ζύγισης με βάση την υδραυλική, ως προσθήκη aftermarket, εξασφαλίζοντας ακριβή παρακολούθηση φορτίου κατά τη διάρκεια των εργασιών.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | TCM |
| Μήκος Πιρουνιού | 1070mm |
| Ύψος Ανύψωσης | 4500mm |
| Βάρος Ανύψωσης | 3 τόνοι |
| Τόπος Προέλευσης | Ιαπωνία |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | Πετρέλαιο |
| Κατάσταση | Καλή |
| MOQ: | μία μονάδα |
| τιμή: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100units/ μία εβδομάδα |
Περονοφόρο ανυψωτικό TCM 3T - Μεταχειρισμένο περονοφόρο ανυψωτικό πετρελαίου TCM 30 3 τόνων
Τα περονοφόρα ανυψωτικά TCM είναι εξοπλισμένα με έναν ισχυρό πετρελαιοκινητήρα (π.χ., Isuzu ή Nissan) για σταθερή απόδοση υψηλής ροπής, σε συνδυασμό με ένα αποδοτικό σύστημα ψύξης. Βασικά χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν:
Τα τυπικά χαρακτηριστικά ασφαλείας περιλαμβάνουν φρένα, φρένο στάθμευσης, φώτα ένδειξης, κόρνα, βομβητή όπισθεν, φώτα φλας πορείας, προβολείς, πείρους τοποθέτησης πιρουνιών, καθρέφτες οπισθοπορείας και προστατευτικό οροφής.
Διαθέσιμες προαιρετικές αναβαθμίσεις: ζώνες ασφαλείας, πυροσβεστήρες επί του σκάφους, ραντάρ όπισθεν, μπλε φώτα προειδοποίησης LED και περιοριστές ταχύτητας για περαιτέρω ενίσχυση της ασφάλειας. Για εξειδικευμένες ανάγκες, διατίθενται επίσης συστήματα ζύγισης με βάση την υδραυλική, ως προσθήκη aftermarket, εξασφαλίζοντας ακριβή παρακολούθηση φορτίου κατά τη διάρκεια των εργασιών.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | TCM |
| Μήκος Πιρουνιού | 1070mm |
| Ύψος Ανύψωσης | 4500mm |
| Βάρος Ανύψωσης | 3 τόνοι |
| Τόπος Προέλευσης | Ιαπωνία |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | Πετρέλαιο |
| Κατάσταση | Καλή |