| MOQ: | μία μονάδα |
| τιμή: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100units/ μία εβδομάδα |
Το TCM 30 είναι ένα στιβαρό περονοφόρο ανυψωτικό πετρελαίου 3 τόνων, σχεδιασμένο για εφαρμογές βαρέως τύπου χειρισμού υλικών. Διαθέτοντας εξειδικευμένο ιστό εμπορευματοκιβωτίων και ιαπωνική κατασκευαστική αριστεία, αυτό το περονοφόρο ανυψωτικό προσφέρει αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Χωρητικότητα Φόρτωσης | 3.000 kg (3 τόνοι) |
|---|---|
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 3.000 mm (3 μέτρα) |
| Πηγή Ενέργειας | Κινητήρας Diesel |
| Μήκος Πιρουνιού | 1.07 μέτρα |
| Ακτίνα Στροφής | Περίπου 2.5-3.0 μέτρα |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου | 60-80 λίτρα |
| Μάρκα Κινητήρα | Nissan |
|---|---|
| Ώρες Λειτουργίας | 0-1.000 ώρες |
| Χώρα Κατασκευής | Ιαπωνία |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Κατάσταση | Άριστη |
| Χωρητικότητα Χειριστή | 1 άτομο |
| MOQ: | μία μονάδα |
| τιμή: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100units/ μία εβδομάδα |
Το TCM 30 είναι ένα στιβαρό περονοφόρο ανυψωτικό πετρελαίου 3 τόνων, σχεδιασμένο για εφαρμογές βαρέως τύπου χειρισμού υλικών. Διαθέτοντας εξειδικευμένο ιστό εμπορευματοκιβωτίων και ιαπωνική κατασκευαστική αριστεία, αυτό το περονοφόρο ανυψωτικό προσφέρει αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Χωρητικότητα Φόρτωσης | 3.000 kg (3 τόνοι) |
|---|---|
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 3.000 mm (3 μέτρα) |
| Πηγή Ενέργειας | Κινητήρας Diesel |
| Μήκος Πιρουνιού | 1.07 μέτρα |
| Ακτίνα Στροφής | Περίπου 2.5-3.0 μέτρα |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου | 60-80 λίτρα |
| Μάρκα Κινητήρα | Nissan |
|---|---|
| Ώρες Λειτουργίας | 0-1.000 ώρες |
| Χώρα Κατασκευής | Ιαπωνία |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Κατάσταση | Άριστη |
| Χωρητικότητα Χειριστή | 1 άτομο |