|
|
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
Μεταχειρισμένο περονοφόρο όχημα ντίζελ, αυθεντικό Ιαπωνίας, 3T, διαθέσιμο για καυτή πώληση. Αυτό το μεταχειρισμένο περονοφόρο όχημα Toyota FD30 3 τόνων προσφέρει εξαιρετική αξία, εξισορροπώντας την προσιτή τιμή με την αποδεδειγμένη αξιοπιστία. Ιδανικό για εργασίες αποθήκευσης και εφαρμογές βιομηχανικής εφοδιαστικής.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000 kg (σε κέντρο φορτίου 500mm) |
| Επιλογές Ισχύος | Ντίζελ: Κινητήρας Isuzu (~50 kW / 67 HP) Ηλεκτρικό: Επιλογές μπαταρίας 48V/80V (300-600 Ah) |
| Ύψος Ανύψωσης | 3-6 m (στάνταρ τρίβαθμη κολόνα) |
| Ταχύτητα Κίνησης | 18 km/h (χωρίς φορτίο) |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη. Πουλάμε μεταχειρισμένα περονοφόρα οχήματα ντίζελ, εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα. Πουλάμε μηχανήματα, είμαστε επαγγελματίες. Θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
|
|
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
Μεταχειρισμένο περονοφόρο όχημα ντίζελ, αυθεντικό Ιαπωνίας, 3T, διαθέσιμο για καυτή πώληση. Αυτό το μεταχειρισμένο περονοφόρο όχημα Toyota FD30 3 τόνων προσφέρει εξαιρετική αξία, εξισορροπώντας την προσιτή τιμή με την αποδεδειγμένη αξιοπιστία. Ιδανικό για εργασίες αποθήκευσης και εφαρμογές βιομηχανικής εφοδιαστικής.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000 kg (σε κέντρο φορτίου 500mm) |
| Επιλογές Ισχύος | Ντίζελ: Κινητήρας Isuzu (~50 kW / 67 HP) Ηλεκτρικό: Επιλογές μπαταρίας 48V/80V (300-600 Ah) |
| Ύψος Ανύψωσης | 3-6 m (στάνταρ τρίβαθμη κολόνα) |
| Ταχύτητα Κίνησης | 18 km/h (χωρίς φορτίο) |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχει ιδρύσει ένα υποκατάστημα στο Hefei, Anhui. Η εταιρεία έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη. Πουλάμε μεταχειρισμένα περονοφόρα οχήματα ντίζελ, εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα. Πουλάμε μηχανήματα, είμαστε επαγγελματίες. Θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.