|
|
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000 kg (σε κέντρο φορτίου 500mm) |
|---|---|
| Επιλογές Ισχύος | Diesel: Κινητήρας Isuzu (~50 kW / 67 HP) Ηλεκτρικό: Επιλογές μπαταρίας 48V/80V (300-600 Ah) |
| Ύψος Ανύψωσης | 3-6 m (στάνταρ τριπλής ανύψωσης) |
| Ταχύτητα Κίνησης | 18 km/h (χωρίς φορτίο) |
Το σύστημα αυτόματης επιβράδυνσης μειώνει την ταχύτητα στις στροφές για βελτιωμένη σταθερότητα. Τα κεντρικά σημεία λίπανσης και τα εύκολα προσβάσιμα πάνελ κινητήρα απλοποιούν τις διαδικασίες συντήρησης.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, με υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Ιδρύθηκε πριν από δέκα χρόνια, εξυπηρετούμε πελάτες παγκοσμίως με εξαιρετική φήμη. Ειδικευόμαστε σε μεταχειρισμένα περονοφόρα diesel, εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς και διάφορα αξεσουάρ. Η επαγγελματική μας προσέγγιση εξασφαλίζει την ικανοποίηση των πελατών τόσο με τα προϊόντα όσο και με τις υπηρεσίες. Η εμπειρία μας χτίζει εμπιστοσύνη, και αυτή η εμπιστοσύνη οδηγεί τον συνεχιζόμενο επαγγελματισμό μας.
|
|
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3000 kg (σε κέντρο φορτίου 500mm) |
|---|---|
| Επιλογές Ισχύος | Diesel: Κινητήρας Isuzu (~50 kW / 67 HP) Ηλεκτρικό: Επιλογές μπαταρίας 48V/80V (300-600 Ah) |
| Ύψος Ανύψωσης | 3-6 m (στάνταρ τριπλής ανύψωσης) |
| Ταχύτητα Κίνησης | 18 km/h (χωρίς φορτίο) |
Το σύστημα αυτόματης επιβράδυνσης μειώνει την ταχύτητα στις στροφές για βελτιωμένη σταθερότητα. Τα κεντρικά σημεία λίπανσης και τα εύκολα προσβάσιμα πάνελ κινητήρα απλοποιούν τις διαδικασίες συντήρησης.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, με υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Ιδρύθηκε πριν από δέκα χρόνια, εξυπηρετούμε πελάτες παγκοσμίως με εξαιρετική φήμη. Ειδικευόμαστε σε μεταχειρισμένα περονοφόρα diesel, εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς και διάφορα αξεσουάρ. Η επαγγελματική μας προσέγγιση εξασφαλίζει την ικανοποίηση των πελατών τόσο με τα προϊόντα όσο και με τις υπηρεσίες. Η εμπειρία μας χτίζει εμπιστοσύνη, και αυτή η εμπιστοσύνη οδηγεί τον συνεχιζόμενο επαγγελματισμό μας.