|
|
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3500 kg (σε κέντρο φορτίου 500mm) |
| Επιλογές Ισχύος | Ντίζελ: Κινητήρας Isuzu (~50 kW / 67 HP) Ηλεκτρικό: Επιλογές μπαταρίας 48V/80V (300-600 Ah) |
| Ύψος Ανύψωσης | 3-6 m (στάνταρ τρίβαθμη κολόνα) |
| Ταχύτητα Κίνησης | 18 km/h (χωρίς φορτίο) |
Το σύστημα αυτόματης επιβράδυνσης μειώνει την ταχύτητα στις στροφές για βελτιωμένη σταθερότητα. Τα κεντρικά σημεία λίπανσης και τα εύκολα προσβάσιμα πάνελ κινητήρα απλοποιούν τις διαδικασίες συντήρησης.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, με υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Ιδρύθηκε για πάνω από δέκα χρόνια, εξυπηρετούμε πελάτες παγκοσμίως με εξαιρετική φήμη. Ειδικευόμαστε σε μεταχειρισμένα περονοφόρα ντίζελ, εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς και διάφορα αξεσουάρ. Η επαγγελματική μας προσέγγιση διασφαλίζει την ικανοποίηση των πελατών τόσο με τα προϊόντα όσο και με τις υπηρεσίες. Η εμπειρία μας χτίζει εμπιστοσύνη, και αυτή η εμπιστοσύνη οδηγεί τον συνεχή επαγγελματισμό μας.
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας και θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες για τα μηχανήματά μας, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή.
|
|
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 3500 kg (σε κέντρο φορτίου 500mm) |
| Επιλογές Ισχύος | Ντίζελ: Κινητήρας Isuzu (~50 kW / 67 HP) Ηλεκτρικό: Επιλογές μπαταρίας 48V/80V (300-600 Ah) |
| Ύψος Ανύψωσης | 3-6 m (στάνταρ τρίβαθμη κολόνα) |
| Ταχύτητα Κίνησης | 18 km/h (χωρίς φορτίο) |
Το σύστημα αυτόματης επιβράδυνσης μειώνει την ταχύτητα στις στροφές για βελτιωμένη σταθερότητα. Τα κεντρικά σημεία λίπανσης και τα εύκολα προσβάσιμα πάνελ κινητήρα απλοποιούν τις διαδικασίες συντήρησης.
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, με υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Ιδρύθηκε για πάνω από δέκα χρόνια, εξυπηρετούμε πελάτες παγκοσμίως με εξαιρετική φήμη. Ειδικευόμαστε σε μεταχειρισμένα περονοφόρα ντίζελ, εκσκαφείς, φορτωτές, ισοπεδωτές, γερανούς και διάφορα αξεσουάρ. Η επαγγελματική μας προσέγγιση διασφαλίζει την ικανοποίηση των πελατών τόσο με τα προϊόντα όσο και με τις υπηρεσίες. Η εμπειρία μας χτίζει εμπιστοσύνη, και αυτή η εμπιστοσύνη οδηγεί τον συνεχή επαγγελματισμό μας.
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας και θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες για τα μηχανήματά μας, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή.