| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2000USD |
| standard packaging: | δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
| Βάρος | 4700 KG |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Ετικέτα | Τόιοτα |
| Συνολικό μέγεθος | 2.8 × 1,2 × 2,5 m |
| Έτος κατασκευής | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Τύπος πλοίου | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας / Υψηλή οικονομική απόδοση |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2000USD |
| standard packaging: | δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 3000 κιλά |
| Βάρος | 4700 KG |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Ετικέτα | Τόιοτα |
| Συνολικό μέγεθος | 2.8 × 1,2 × 2,5 m |
| Έτος κατασκευής | 2020-2024 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Τύπος πλοίου | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας / Υψηλή οικονομική απόδοση |