|
|
| MOQ: | 1 μονάδα |
| τιμή: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Βάρος Λειτουργίας | 5500kg (διαφέρει ανάλογα με τη διαμόρφωση) |
| Κλάση | Μίνι εκσκαφέας 5,5 τόνων |
| Διαστάσεις Μεταφοράς | ~3,5μ (Μ) × ~1,0μ (Π) × ~2,4μ (Υ) |
| Ακτίνα Περιστροφής Ουράς | Σχεδιασμός Zero Tail Swing (ZTS) για περιορισμένους χώρους |
| Μοντέλο | Κινητήρας ντίζελ Kubota D1105-E4 |
| Ισχύς Εξόδου | 14,4 kW (19,3 HP) στις 2.600 σ.α.λ. |
| Πρότυπο Εκπομπών | Tier 4 Final (DOC + DPF) |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου | 18 λίτρα |
| Τύπος Αντλίας | Γρανωτή αντλία |
| Μέγιστος Ρυθμός Ροής | 24 L/min |
| Πίεση (Ανακούφισης) | 21,6 MPa |
| Έλεγχος Πιλότου | Στάνταρ (προαιρετικός αναλογικός έλεγχος) |
| Χωρητικότητα Κάδου | 0,02-0,05 m³ (στάνταρ κάδοι) |
| Μέγιστο Βάθος Εκσκαφής | ~2,5μ |
| Μέγιστη Εμβέλεια | ~3,8μ (στο επίπεδο του εδάφους) |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 8,5 σ.α.λ. |
| Πλάτος Παπουτσιού Ερπύστριας | 250 mm (στάνταρ ερπύστριες από καουτσούκ) |
| Πίεση Εδάφους | ~30 kPa |
|
|
| MOQ: | 1 μονάδα |
| τιμή: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Βάρος Λειτουργίας | 5500kg (διαφέρει ανάλογα με τη διαμόρφωση) |
| Κλάση | Μίνι εκσκαφέας 5,5 τόνων |
| Διαστάσεις Μεταφοράς | ~3,5μ (Μ) × ~1,0μ (Π) × ~2,4μ (Υ) |
| Ακτίνα Περιστροφής Ουράς | Σχεδιασμός Zero Tail Swing (ZTS) για περιορισμένους χώρους |
| Μοντέλο | Κινητήρας ντίζελ Kubota D1105-E4 |
| Ισχύς Εξόδου | 14,4 kW (19,3 HP) στις 2.600 σ.α.λ. |
| Πρότυπο Εκπομπών | Tier 4 Final (DOC + DPF) |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου | 18 λίτρα |
| Τύπος Αντλίας | Γρανωτή αντλία |
| Μέγιστος Ρυθμός Ροής | 24 L/min |
| Πίεση (Ανακούφισης) | 21,6 MPa |
| Έλεγχος Πιλότου | Στάνταρ (προαιρετικός αναλογικός έλεγχος) |
| Χωρητικότητα Κάδου | 0,02-0,05 m³ (στάνταρ κάδοι) |
| Μέγιστο Βάθος Εκσκαφής | ~2,5μ |
| Μέγιστη Εμβέλεια | ~3,8μ (στο επίπεδο του εδάφους) |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 8,5 σ.α.λ. |
| Πλάτος Παπουτσιού Ερπύστριας | 250 mm (στάνταρ ερπύστριες από καουτσούκ) |
| Πίεση Εδάφους | ~30 kPa |