| MOQ: | Μια μονάδα |
| τιμή: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
| Supply Capacity: | 100 μονάδες/ 1 εβδομάδα |
Εκσκαφέας Hyundai 305lc-9t
Αρχικός Μεταχειρισμένος Εκσκαφέας Hyundai 305LC-9T από την Κορέα, Μεταχειρισμένος, Αρχικός, Ερπυστριοφόρος, σε Υψηλή Απόδοση και Άριστη Κατάσταση
Περιγραφή Προϊόντος:
Γενικές Πληροφορίες
- Λειτουργικό Βάρος: Είναι περίπου 29.700 kg. Το μήκος μεταφοράς είναι 10.560 mm, το πλάτος είναι 3.200 mm και το ύψος είναι 3.290 mm.
- Χωρητικότητα Κάδου: Η τυπική χωρητικότητα του κάδου είναι 1,38 m³.
Σύστημα Ισχύος
- Μοντέλο Κινητήρα: Είναι εξοπλισμένο με τον κινητήρα QSB6.7. Η ονομαστική ισχύς είναι 169 kw στις 1.900 rpm. Έχει υψηλή αξιοπιστία και χαμηλή κατανάλωση καυσίμου, η οποία μπορεί να παρέχει επαρκή ισχύ για τον εκσκαφέα.
Σχεδιασμός Καμπίνας
- Άνεση: Η καμπίνα υιοθετεί ένα ανθρωποκεντρικό σχεδιασμό, εξοπλισμένη με άνετο κάθισμα, σύστημα κλιματισμού και ένα περιβάλλον λειτουργίας χαμηλού θορύβου. Ο χειριστής μπορεί να εργαστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς να κουραστεί.
- Ορατότητα: Η καμπίνα έχει ένα ευρύ πεδίο όρασης, το οποίο είναι ευνοϊκό για τον χειριστή να παρατηρεί το περιβάλλον εργασίας και να βελτιώνει την αποδοτικότητα και την ασφάλεια της εργασίας.
Υδραυλικό Σύστημα
- Τύπος Αντλίας: Η κύρια αντλία είναι τύπου 2 - μεταβλητής - αξονικής - εμβολοφόρου - αντλίας - συν - οδοντωτής - αντλίας, με μέγιστη ροή 2×252 L/min. Η πίεση του κυκλώματος υδραυλικού λαδιού εργασίας είναι 34,3 Mpa, η οποία μπορεί να παρέχει ισχυρή ισχύ για τις εργασίες εκσκαφής και φόρτωσης του εκσκαφέα.
Παράμετροι:
| Στοιχείο | Τιμή |
| Δύναμη εκσκαφής κάδου | 189,3 kN |
| Δύναμη εκσκαφής βραχίονα | 136,3 kN |
| Ταχύτητα Κίνησης | 3,1 - 5,2 km/h |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 10,2 rpm |
| Μέγιστο Βάθος Εκσκαφής | 7.500 mm |
Εικόνες Προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | Μια μονάδα |
| τιμή: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
| Supply Capacity: | 100 μονάδες/ 1 εβδομάδα |
Εκσκαφέας Hyundai 305lc-9t
Αρχικός Μεταχειρισμένος Εκσκαφέας Hyundai 305LC-9T από την Κορέα, Μεταχειρισμένος, Αρχικός, Ερπυστριοφόρος, σε Υψηλή Απόδοση και Άριστη Κατάσταση
Περιγραφή Προϊόντος:
Γενικές Πληροφορίες
- Λειτουργικό Βάρος: Είναι περίπου 29.700 kg. Το μήκος μεταφοράς είναι 10.560 mm, το πλάτος είναι 3.200 mm και το ύψος είναι 3.290 mm.
- Χωρητικότητα Κάδου: Η τυπική χωρητικότητα του κάδου είναι 1,38 m³.
Σύστημα Ισχύος
- Μοντέλο Κινητήρα: Είναι εξοπλισμένο με τον κινητήρα QSB6.7. Η ονομαστική ισχύς είναι 169 kw στις 1.900 rpm. Έχει υψηλή αξιοπιστία και χαμηλή κατανάλωση καυσίμου, η οποία μπορεί να παρέχει επαρκή ισχύ για τον εκσκαφέα.
Σχεδιασμός Καμπίνας
- Άνεση: Η καμπίνα υιοθετεί ένα ανθρωποκεντρικό σχεδιασμό, εξοπλισμένη με άνετο κάθισμα, σύστημα κλιματισμού και ένα περιβάλλον λειτουργίας χαμηλού θορύβου. Ο χειριστής μπορεί να εργαστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς να κουραστεί.
- Ορατότητα: Η καμπίνα έχει ένα ευρύ πεδίο όρασης, το οποίο είναι ευνοϊκό για τον χειριστή να παρατηρεί το περιβάλλον εργασίας και να βελτιώνει την αποδοτικότητα και την ασφάλεια της εργασίας.
Υδραυλικό Σύστημα
- Τύπος Αντλίας: Η κύρια αντλία είναι τύπου 2 - μεταβλητής - αξονικής - εμβολοφόρου - αντλίας - συν - οδοντωτής - αντλίας, με μέγιστη ροή 2×252 L/min. Η πίεση του κυκλώματος υδραυλικού λαδιού εργασίας είναι 34,3 Mpa, η οποία μπορεί να παρέχει ισχυρή ισχύ για τις εργασίες εκσκαφής και φόρτωσης του εκσκαφέα.
Παράμετροι:
| Στοιχείο | Τιμή |
| Δύναμη εκσκαφής κάδου | 189,3 kN |
| Δύναμη εκσκαφής βραχίονα | 136,3 kN |
| Ταχύτητα Κίνησης | 3,1 - 5,2 km/h |
| Ταχύτητα Περιστροφής | 10,2 rpm |
| Μέγιστο Βάθος Εκσκαφής | 7.500 mm |
Εικόνες Προϊόντος:
![]()
![]()
![]()
![]()