| MOQ: | Μια μονάδα |
| τιμή: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
| Supply Capacity: | 100 μονάδες/ 1 εβδομάδα |
Φορτωτής οπισθοσκαφέα CAT 420F
Περιγραφή προϊόντος:
Γενικές προδιαγραφές
- Βάρος: Έχει μέγιστο βάρος 24.251 lbs (11.000 kg) και βάρος λειτουργίας 15.395 lbs (6.983 kg).
- Διαστάσεις: Το μήκος μεταφοράς είναι 24 πόδια (7 m), το πλάτος μεταφοράς είναι 2,322 m και το ύψος μεταφοράς είναι 3,577 m.
Κινητήρας
- Μοντέλο: Είναι εξοπλισμένο με κινητήρα Cat C4.4 ACERT.
- Ισχύς: Η συνολική ισχύς είναι 102 hp (76 kW) και η καθαρή ισχύς είναι 93 hp (69 kW). Η ισχύς μετράται στις 2.200 rpm.
Υδραυλικό σύστημα
- Τύπος αντλίας: Υιοθετείται η αντλία αξονικού εμβόλου μεταβλητής ροής.
- Χωρητικότητα ροής: Η χωρητικότητα ροής της αντλίας είναι 43,1 gpm (163 lpm).
Οπισθοσκαφέας
- Βάθος εκσκαφής: Το τυπικό βάθος εκσκαφής μπορεί να φτάσει τα 14,4 πόδια.
- Χωρητικότητα φόρτωσης: Το φορτίο στο μέγιστο ύψος ανύψωσης είναι 7.238 lbs (3.283 kg). Η δύναμη αποκόλλησης του οπισθοσκαφέα είναι 62,66 kN.
Φορτωτής
- Δύναμη αποκόλλησης κάδου: Είναι 11.283 lbs (5.118 kg).
- Χωρητικότητα ανύψωσης: Η χωρητικότητα ανύψωσης είναι 7.238 lbs (3.283 kg).
Παράμετροι:
| Είδος | Τιμή |
| Τύπος | Φορτωτής οπισθοσκαφέα |
| Ονομαστικό φορτίο | 6893kg |
| Βάρος μηχανήματος | 6893 - 10000 kg |
| Μάρκα κινητήρα | Cat |
| Κατάσταση | 90% ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Εικόνες:
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | Μια μονάδα |
| τιμή: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
| Supply Capacity: | 100 μονάδες/ 1 εβδομάδα |
Φορτωτής οπισθοσκαφέα CAT 420F
Περιγραφή προϊόντος:
Γενικές προδιαγραφές
- Βάρος: Έχει μέγιστο βάρος 24.251 lbs (11.000 kg) και βάρος λειτουργίας 15.395 lbs (6.983 kg).
- Διαστάσεις: Το μήκος μεταφοράς είναι 24 πόδια (7 m), το πλάτος μεταφοράς είναι 2,322 m και το ύψος μεταφοράς είναι 3,577 m.
Κινητήρας
- Μοντέλο: Είναι εξοπλισμένο με κινητήρα Cat C4.4 ACERT.
- Ισχύς: Η συνολική ισχύς είναι 102 hp (76 kW) και η καθαρή ισχύς είναι 93 hp (69 kW). Η ισχύς μετράται στις 2.200 rpm.
Υδραυλικό σύστημα
- Τύπος αντλίας: Υιοθετείται η αντλία αξονικού εμβόλου μεταβλητής ροής.
- Χωρητικότητα ροής: Η χωρητικότητα ροής της αντλίας είναι 43,1 gpm (163 lpm).
Οπισθοσκαφέας
- Βάθος εκσκαφής: Το τυπικό βάθος εκσκαφής μπορεί να φτάσει τα 14,4 πόδια.
- Χωρητικότητα φόρτωσης: Το φορτίο στο μέγιστο ύψος ανύψωσης είναι 7.238 lbs (3.283 kg). Η δύναμη αποκόλλησης του οπισθοσκαφέα είναι 62,66 kN.
Φορτωτής
- Δύναμη αποκόλλησης κάδου: Είναι 11.283 lbs (5.118 kg).
- Χωρητικότητα ανύψωσης: Η χωρητικότητα ανύψωσης είναι 7.238 lbs (3.283 kg).
Παράμετροι:
| Είδος | Τιμή |
| Τύπος | Φορτωτής οπισθοσκαφέα |
| Ονομαστικό φορτίο | 6893kg |
| Βάρος μηχανήματος | 6893 - 10000 kg |
| Μάρκα κινητήρα | Cat |
| Κατάσταση | 90% ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Εικόνες:
![]()
![]()
![]()
![]()