|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ΙΑΠΩΝΙΑΣ |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 2000KG |
| Βάρος | 3000 KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 3000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ενέργειας | Κινητήρας Ντίζελ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.68*1.2*2.2 m |
| Λιμάνι Αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας |
Μεταχειρισμένα Ηλεκτρικά Περονοφόρα NICHIYU 1.3T Κατασκευασμένα στην Ιαπωνία
Το ηλεκτρικό περονοφόρο NICHIYU 1.3T προσφέρει συμπαγή ευελιξία για εσωτερικές εφοδιαστικές αλυσίδες, συνδυάζοντας χωρητικότητα ανύψωσης 1.300 κιλών, ύψος 3 μέτρων και ακτίνα στροφής 1,38 μέτρων για στενούς χώρους. Τροφοδοτούμενο από μπαταρία λιθίου 48V, προσφέρει αυτονομία 6-8 ωρών και γρήγορη φόρτιση. Τα χαρακτηριστικά ασφαλείας περιλαμβάνουν έλεγχο σταθερότητας και αισθητήρες χειριστή, ενώ ο εργονομικός σχεδιασμός ενισχύει την άνεση. Ιδανικό για αποθήκες, ηλεκτρονικό εμπόριο και ψυχόμενες αποθήκες, μειώνει το κόστος ενέργειας κατά 70% σε σύγκριση με μοντέλα ντίζελ.
Βρισκόμαστε στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχουμε ένα υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επειδή είμαστε επαγγελματίες, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα ΙΑΠΩΝΙΑΣ |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 2000KG |
| Βάρος | 3000 KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 3000mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Ενέργειας | Κινητήρας Ντίζελ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.68*1.2*2.2 m |
| Λιμάνι Αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας |
Μεταχειρισμένα Ηλεκτρικά Περονοφόρα NICHIYU 1.3T Κατασκευασμένα στην Ιαπωνία
Το ηλεκτρικό περονοφόρο NICHIYU 1.3T προσφέρει συμπαγή ευελιξία για εσωτερικές εφοδιαστικές αλυσίδες, συνδυάζοντας χωρητικότητα ανύψωσης 1.300 κιλών, ύψος 3 μέτρων και ακτίνα στροφής 1,38 μέτρων για στενούς χώρους. Τροφοδοτούμενο από μπαταρία λιθίου 48V, προσφέρει αυτονομία 6-8 ωρών και γρήγορη φόρτιση. Τα χαρακτηριστικά ασφαλείας περιλαμβάνουν έλεγχο σταθερότητας και αισθητήρες χειριστή, ενώ ο εργονομικός σχεδιασμός ενισχύει την άνεση. Ιδανικό για αποθήκες, ηλεκτρονικό εμπόριο και ψυχόμενες αποθήκες, μειώνει το κόστος ενέργειας κατά 70% σε σύγκριση με μοντέλα ντίζελ.
Βρισκόμαστε στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και έχουμε ένα υποκατάστημα στην Hefei, Anhui. Η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Επειδή είμαστε επαγγελματίες, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.