|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ΙΑΠΟΝΙΑ Χρησιμοποιούμενα ανελκυστήρες |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 1500 κιλά |
| Βάρος | 2300 KG |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Συνολικό μέγεθος | 20,68*1,2*2,2 m |
| Λιμένας αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
| Χρώμα | Πράσινο, Κίτρινο. |
| Βασικά συστατικά | Αρχική μηχανή |
| Έτος | 2023 |
Βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και με γραφείο τμήματος στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ΙΑΠΟΝΙΑ Χρησιμοποιούμενα ανελκυστήρες |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 1500 κιλά |
| Βάρος | 2300 KG |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 3000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Συνολικό μέγεθος | 20,68*1,2*2,2 m |
| Λιμένας αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
| Χρώμα | Πράσινο, Κίτρινο. |
| Βασικά συστατικά | Αρχική μηχανή |
| Έτος | 2023 |
Βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και με γραφείο τμήματος στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.