|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα οχήματα JAPAN |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 1800KG |
| Βάρος | 2500 KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 6500mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Κινητήρας Πετρελαίου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.68*1.2*2.2 m |
| Λιμάνι Αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Βασικά Εξαρτήματα | Αρχικός Κινητήρας |
| Έτος | 2023 |
Πρόκειται για ένα μεταχειρισμένο ηλεκτρικό περονοφόρο όχημα Komatsu 1.8 τόνων, εξοπλισμένο με ατσάλινες περόνες 6.5 μέτρων σε έντονο κίτρινο χρώμα, σχεδιασμένο για αξιόπιστη απόδοση σε εργασίες εφοδιαστικής αλυσίδας αποθηκών, διακίνησης υλικών σε εργοστάσια ή εργασίες διανομής σε εξωτερικούς χώρους, συνδυάζοντας ανθεκτική κατασκευή και αποδοτική λειτουργία για την κάλυψη ποικίλων βιομηχανικών αναγκών.
Με έδρα την περιοχή Qingpu της Σαγκάης, Κίνα, και με υποκατάστημα στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.
|
|
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Μεταχειρισμένα περονοφόρα οχήματα JAPAN |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 1800KG |
| Βάρος | 2500 KG |
| Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης | 6500mm (Προαιρετικό) |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Κινητήρας Πετρελαίου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 2.68*1.2*2.2 m |
| Λιμάνι Αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό Σημείο Πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή απόδοση κόστους |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Βασικά Εξαρτήματα | Αρχικός Κινητήρας |
| Έτος | 2023 |
Πρόκειται για ένα μεταχειρισμένο ηλεκτρικό περονοφόρο όχημα Komatsu 1.8 τόνων, εξοπλισμένο με ατσάλινες περόνες 6.5 μέτρων σε έντονο κίτρινο χρώμα, σχεδιασμένο για αξιόπιστη απόδοση σε εργασίες εφοδιαστικής αλυσίδας αποθηκών, διακίνησης υλικών σε εργοστάσια ή εργασίες διανομής σε εξωτερικούς χώρους, συνδυάζοντας ανθεκτική κατασκευή και αποδοτική λειτουργία για την κάλυψη ποικίλων βιομηχανικών αναγκών.
Με έδρα την περιοχή Qingpu της Σαγκάης, Κίνα, και με υποκατάστημα στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια. Οι πελάτες μας βρίσκονται σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Λόγω επαγγελματισμού, μας εμπιστεύονται. Επειδή μας εμπιστεύονται, γινόμαστε όλο και πιο επαγγελματίες.