| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ΙΑΠΟΝΙΑ Χρησιμοποιούμενα ανελκυστήρες |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 2000 κιλά |
| Βάρος | 3200 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Συνολικό μέγεθος | 20,68*1,2*2,2 m |
| Λιμένας αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
| Χρώμα | Κίτρινο, πράσινο. |
| Βασικά συστατικά | Αρχική μηχανή |
| Έτος | 2023 |
Χρησιμοποιούμενο ηλεκτρικό ανελκυστήρα 2 τόνων Komatsu διαθέσιμο σε κίτρινα και πράσινα μοντέλα δύο χρωμάτων,σχεδιασμένο για αποθηκευτικό και βιομηχανικό χειρισμό υλικών, με ύψος ανύψωσης 4 μέτρα και κέντρο φόρτωσης 1.5 μέτρα, με ανθεκτική ηλεκτρική ενέργεια για χαμηλή συντήρηση και περιβαλλοντική απόδοση, ιδανική για μεσαίας κλίμακας εργασίες εφοδιαστικής και αποθήκευσης.
Βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και με γραφείο τμήματος στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ΙΑΠΟΝΙΑ Χρησιμοποιούμενα ανελκυστήρες |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 2000 κιλά |
| Βάρος | 3200 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανή ντίζελ |
| Συνολικό μέγεθος | 20,68*1,2*2,2 m |
| Λιμένας αναχώρησης | Σαγκάη |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
| Χρώμα | Κίτρινο, πράσινο. |
| Βασικά συστατικά | Αρχική μηχανή |
| Έτος | 2023 |
Χρησιμοποιούμενο ηλεκτρικό ανελκυστήρα 2 τόνων Komatsu διαθέσιμο σε κίτρινα και πράσινα μοντέλα δύο χρωμάτων,σχεδιασμένο για αποθηκευτικό και βιομηχανικό χειρισμό υλικών, με ύψος ανύψωσης 4 μέτρα και κέντρο φόρτωσης 1.5 μέτρα, με ανθεκτική ηλεκτρική ενέργεια για χαμηλή συντήρηση και περιβαλλοντική απόδοση, ιδανική για μεσαίας κλίμακας εργασίες εφοδιαστικής και αποθήκευσης.
Βρίσκεται στην περιοχή Qingpu, Σαγκάη, Κίνα, και με γραφείο τμήματος στην Hefei, Anhui, η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από δέκα χρόνια.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.