| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
Αυτό το μεταχειρισμένο ηλεκτρικό ανελκυστήρα 1.5 τόνων Komatsu είναι μια αξιόπιστη και ευέλικτη λύση ανύψωσης σχεδιασμένη για αποτελεσματική λειτουργία σε περιορισμένους χώρους και στενούς διαδρόμους.Μηχανική με ανθεκτική κατασκευή από χάλυβα και ακριβώς σχεδιασμένο σύστημα τριών πύργων, προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα φορτίου και ευελιξία για την στοίβαση και χειρισμό εμπορευμάτων σε βιομηχανικές αποθήκες, κέντρα διανομής ή εγκαταστάσεις παραγωγής.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 1500 κιλά |
| Βάρος | 2500 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Κομάτσου |
| Συνολικό μέγεθος | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2020/2021/2022 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2500USD |
| standard packaging: | Δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
Αυτό το μεταχειρισμένο ηλεκτρικό ανελκυστήρα 1.5 τόνων Komatsu είναι μια αξιόπιστη και ευέλικτη λύση ανύψωσης σχεδιασμένη για αποτελεσματική λειτουργία σε περιορισμένους χώρους και στενούς διαδρόμους.Μηχανική με ανθεκτική κατασκευή από χάλυβα και ακριβώς σχεδιασμένο σύστημα τριών πύργων, προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα φορτίου και ευελιξία για την στοίβαση και χειρισμό εμπορευμάτων σε βιομηχανικές αποθήκες, κέντρα διανομής ή εγκαταστάσεις παραγωγής.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Χρησιμοποιημένα ανυψωτικά φορτηγών |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 1500 κιλά |
| Βάρος | 2500 κιλά |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης | 4000 mm (προαιρετικό) |
| Τύπος ισχύος | Μηχανές ντίζελ |
| Τύπος εμπορίας | Κομάτσου |
| Συνολικό μέγεθος | 2.713*1.225*2.313m |
| Έτος | 2020/2021/2022 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
| Πύργος | 2ο στάδιο |
| Μοναδικό σημείο πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας/Υψηλή οικονομική απόδοση |
Η Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. βρίσκεται στην περιοχή Qingpu της Σαγκάης της Κίνας και έχει δημιουργήσει ένα υποκατάστημα στην Hefei του Anhui.Οι πελάτες μας είναι σε όλο τον κόσμο και έχουμε καλή φήμη..
Πουλάμε εκσκαφείς, φορτωτές, βαθμολογητές, γερανούς, ανεμοφόρους και όλα τα είδη αξεσουάρ και πολλά άλλα.
Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.