| MOQ: | μία μονάδα |
| τιμή: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 μονάδες/ 1 εβδομάδα |
Η Doosan DH225 είναι μια μεσαίου μεγέθους υδραυλική εκσκαφέας σχεδιασμένη για ευέλικτες εργασίες μεταφοράς γης και κατασκευής.καθιστώντας την προτιμώμενη επιλογή για έργα υποδομής, ορυχεία και αστικές κατασκευές σε όλο τον κόσμο.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κορέα |
| Δύναμη | 147 kW |
| Δύναμη σκάψης κουβάς | 58Kn |
| Δύναμη σκάψης με ραβδί | 40Kn |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας Doosan |
| Έτος | 2023 |
| Δυνατότητα κουβάς | 00,8-1,2 m3 |
| Βάρος μηχανής | 30000kg |
| Υπόθεση | 90% νέες |
| MOQ: | μία μονάδα |
| τιμή: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 μονάδες/ 1 εβδομάδα |
Η Doosan DH225 είναι μια μεσαίου μεγέθους υδραυλική εκσκαφέας σχεδιασμένη για ευέλικτες εργασίες μεταφοράς γης και κατασκευής.καθιστώντας την προτιμώμενη επιλογή για έργα υποδομής, ορυχεία και αστικές κατασκευές σε όλο τον κόσμο.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κορέα |
| Δύναμη | 147 kW |
| Δύναμη σκάψης κουβάς | 58Kn |
| Δύναμη σκάψης με ραβδί | 40Kn |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας Doosan |
| Έτος | 2023 |
| Δυνατότητα κουβάς | 00,8-1,2 m3 |
| Βάρος μηχανής | 30000kg |
| Υπόθεση | 90% νέες |