| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 5000USD |
| standard packaging: | δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Πρόκειται για έναν εκσκαφέα KOBUTA 5,5 τόνων που βρίσκεται σε μεταχειρισμένη κατάσταση. Ανήκει στην κατηγορία των μικρής χωρητικότητας ερπυστριοφόρων εκσκαφέων και κατασκευάζεται στην Ιαπωνία.
Η Hitachi, μια διάσημη ιαπωνική μάρκα, είναι ευρέως γνωστή για τα υψηλής ποιότητας κατασκευαστικά της μηχανήματα. Αυτός ο εκσκαφέας, παρά το ότι είναι μεταχειρισμένος, διατηρεί ακόμα την αξιοπιστία και τα χαρακτηριστικά απόδοσης για τα οποία φημίζονται τα προϊόντα της Hitachi.
| Μάρκα | Ερπυστριοφόρος Εκσκαφέας Kobuta |
|---|---|
| Μοντέλο | KX U55 |
| Συνολικές Διαστάσεις | 5470×2000×2510mm |
| Βάρος Λειτουργίας | 51600kg |
| Κάδος | Εκσκαφέας |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 5000USD |
| standard packaging: | δοχείο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Πρόκειται για έναν εκσκαφέα KOBUTA 5,5 τόνων που βρίσκεται σε μεταχειρισμένη κατάσταση. Ανήκει στην κατηγορία των μικρής χωρητικότητας ερπυστριοφόρων εκσκαφέων και κατασκευάζεται στην Ιαπωνία.
Η Hitachi, μια διάσημη ιαπωνική μάρκα, είναι ευρέως γνωστή για τα υψηλής ποιότητας κατασκευαστικά της μηχανήματα. Αυτός ο εκσκαφέας, παρά το ότι είναι μεταχειρισμένος, διατηρεί ακόμα την αξιοπιστία και τα χαρακτηριστικά απόδοσης για τα οποία φημίζονται τα προϊόντα της Hitachi.
| Μάρκα | Ερπυστριοφόρος Εκσκαφέας Kobuta |
|---|---|
| Μοντέλο | KX U55 |
| Συνολικές Διαστάσεις | 5470×2000×2510mm |
| Βάρος Λειτουργίας | 51600kg |
| Κάδος | Εκσκαφέας |