|
|
| MOQ: | 1 μονάδα |
| τιμή: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Κατηγορία προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εργασιακό βάρος | 34,000 kg |
| Δύναμη κινητήρα | 123 - 129 kW (165 - 173 HP) |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8 - 1,2 m3 (πρότυπο) |
| Μοντέλο κινητήρα | Μηχανές ντίζελ σχεδιασμένα από την Isuzu ή την Hitachi |
| Διάταξη κινητήρα | 5.2 - 6.0 λίτρα |
| Πρότυπα εκπομπών | Αντιστοίχως της κατηγορίας 3/της κατηγορίας 4 (διαφέρει ανάλογα με την αγορά) |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6.5 - 7.2 m |
| Μέγιστη εμβέλεια σε επίπεδο εδάφους | 9.5 - 10,5 m |
| Ταχύτητα κλίσης | 10 - 12 στροφές ανά λεπτό |
| Κύρια ροή αντλίας | 2 × 100 L/min (πυμπές μεταβλητού μεγέθους) |
| Πίεση λειτουργίας | 34 - 35 MPa |
| Διάρκεια μεταφοράς | 9.5 - 10,5 m |
| Διάμετρο μεταφοράς | 20,8 έως 3,0 m |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 30,0 έως 3,3 m |
|
|
| MOQ: | 1 μονάδα |
| τιμή: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Κανονικό πακέτο |
| Delivery period: | 5-7 καθημερινές |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ΣΕΤ ανά μήνα |
| Κατηγορία προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εργασιακό βάρος | 34,000 kg |
| Δύναμη κινητήρα | 123 - 129 kW (165 - 173 HP) |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8 - 1,2 m3 (πρότυπο) |
| Μοντέλο κινητήρα | Μηχανές ντίζελ σχεδιασμένα από την Isuzu ή την Hitachi |
| Διάταξη κινητήρα | 5.2 - 6.0 λίτρα |
| Πρότυπα εκπομπών | Αντιστοίχως της κατηγορίας 3/της κατηγορίας 4 (διαφέρει ανάλογα με την αγορά) |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6.5 - 7.2 m |
| Μέγιστη εμβέλεια σε επίπεδο εδάφους | 9.5 - 10,5 m |
| Ταχύτητα κλίσης | 10 - 12 στροφές ανά λεπτό |
| Κύρια ροή αντλίας | 2 × 100 L/min (πυμπές μεταβλητού μεγέθους) |
| Πίεση λειτουργίας | 34 - 35 MPa |
| Διάρκεια μεταφοράς | 9.5 - 10,5 m |
| Διάμετρο μεταφοράς | 20,8 έως 3,0 m |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 30,0 έως 3,3 m |